Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264282111 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +100° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 15,5mm |
| ACAUTO | AC-CBS1469 |
| AS-PL | S5507(MITSUBISHI), S5599S |
| BOSCH | 0 986 025 290, 1 986 S00 618 |
| BTS Turbo | S103380, S103614 |
| BV PSH | 062.000.364.136, 140.536.103.340, 140.536.103.370 |
| ERA | 221173A, 221173R |
| EUROTEC | 11040843 |
| GM | 6426 |
| HC-Cargo | F 032 115 639, F 032 116 275, F 032 133 049, F 032 134 162, F 032 134 250, F 032 139 299, F 032 140 030, F 032 140 430, F 032 140 731, F 032 142 057, F 032 142 068, F 032 238 126, F 032 330 182, F 032 B40 030 |
| HELLA | 8EA 011 611-951, 8EA 011 612-351 |
| JP GROUP | 3890300700 |
| KAMOKA | 8610290 |
| LUCAS | LRS02574, LRS03888 |
| MAGNETI MARELLI | 063721469010 |
| MAZDA | ZJ38, ZJ3818400, ZYF218400 |
| MEAT & DORIA | 5035755 |
| MITSUBISHI | M000T32771, M000T32771AM, M000T32771ZC, M000T33971, M0T32771, M0T32771AM, M0T32771ZC, M0T33971 |
| RIDEX | 2S1198, 2S1198R |
| STELLOX | 06-10367-SX |
| VALEO | 446506, 458695, 460580 |