Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264096824 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 11 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 22mm |
| ACAUTO | AC-CBS1436 |
| AS-PL | S5362S, S5553(MITSUBISHI) |
| BOSCH | 0 986 029 080, 1 986 S01 097, 1 986 SE2 212, 1 986 SE2 375 |
| BTS Turbo | S103387, S103677 |
| BV PSH | 054.000.942.136, 062.000.054.136, 140.530.112.370 |
| ERA | 221310R, 225998, ZN1764 |
| EUROTEC | 11040704 |
| GM | E9177, SG0845, SG0845RB |
| HC-Cargo | F 032 113 819, F 032 135 468, F 032 137 929, F 032 140 555, F 032 140 731, F 032 140 966, F 032 230 499, F 032 236 780 |
| KAMOKA | 8650075 |
| LUCAS | LRS01744 |
| MAGNETI MARELLI | 063721436010 |
| MAXGEAR | 55-0861 |
| MAZDA | L32718400, L50918400 |
| MEAT & DORIA | 47195, 5035770 |
| MITSUBISHI | M000T36871, M000T36871AM, M000T87601, M000T87681, M0T36871, M0T36871AM, M0T87601, M0T87681 |
| RIDEX | 2S0318, 2S0318R |
| STELLOX | 06-10248-SX |
| VALEO | 460351 |
| WILSON | 91273367 |