Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264082391 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 88mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +55° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 5mm |
| ACAUTO | AC-JBS0365, AC-JBS1238 |
| AS-PL | S5043, S6002 |
| ASHIKA | 003-M200, 003-M931 |
| BOSCH | 0 986 023 900 |
| BTS Turbo | S103852 |
| BV PSH | 054.000.064.136, 062.000.036.136, 140.527.103.265, 140.527.103.340, 140.527.103.415 |
| ERA | 220342, 220342A, 220342R, 220945A, 232000, 232017, 233091, ZM68396, ZM893, ZN1024 |
| EUROTEC | 11040064 |
| HC-Cargo | F 032 110 389, F 032 132 475, F 032 132 486, F 032 135 341, F 032 138 962, F 032 138 963, F 032 139 536, F 032 139 541, F 032 140 284, F 032 140 301, F 032 140 347, F 032 140 387, F 032 140 388, F 032 231 388, F 032 231 459, F 032 231 981, F 032 233 868 |
| JAPANPARTS | MTM200, MTM931 |
| JAPKO | 3M200, 3M931 |
| KAMOKA | 8650080 |
| LUCAS | LRS00625, LRS01492 |
| MAZDA | RF1H18300, RF1H18400 |
| MEAT & DORIA | 46024, 47015, 5035741 |
| MITSUBISHI | M002T87471, M002T92071, M002T92071A, M2T87471, M2T92071, M2T92071A |
| RIDEX | 2S0195, 2S0543R |
| STELLOX | 06-10193-SX |
| VALEO | 455605, 460389 |