Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264057788 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 81,5mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 17,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS1352 |
| AS-PL | S5106, S5106(MITSUBISHI), S5106PR, S6081 |
| ASHIKA | 003-M203 |
| BOSCH | F 004 A94 002 |
| BTS Turbo | S101936, S101937, S105521 |
| BV PSH | 054.000.181.026, 140.522.093.260 |
| DENSO | DSN1489 |
| ERA | 220423, 220423A, 221360R |
| EUROTEC | 11040690 |
| FEBI BILSTEIN | 186646 |
| FORD | 4M3411000CB, 4M34CB, F8RU11131CA |
| HC-Cargo | F 032 113 702 |
| HELLA | 8EA 012 526-041 |
| JAPANPARTS | MTM203 |
| JAPKO | 3M203 |
| LUCAS | LRS01351 |
| MAGNETI MARELLI | 063280112010, 943213521010 |
| MAZDA | WL0118400, WL6118400, WL6118400A |
| MEAT & DORIA | 5035252 |
| OSSCA | 66528 |
| RIDEX | 2S0157, 2S0157R |
| VALEO | 458743 |