Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264054831 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 88mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 6mm |
| ACAUTO | AC-JBS0365 |
| AS-PL | S6002 |
| ASHIKA | 003-M200, 003-M931, 10-05-599, FO-599JM |
| BOSCH | 0 986 014 101 |
| BTS Turbo | S101715 |
| ERA | 220342, 220342A, 220342R, ZM241993 |
| EUROTEC | 11040063, 11040064 |
| GM | 12633D, 1988, SG0275, SG0275RB, SG0448, SG0448RB |
| HC-Cargo | F 032 110 389, F 032 131 837, F 032 132 475, F 032 132 486, F 032 132 563, F 032 132 873, F 032 133 602, F 032 137 753, F 032 139 148, F 032 139 150, F 032 140 079, F 032 140 222, F 032 140 272, F 032 140 364, F 032 140 387, F 032 140 893, F 032 140 960, F 032 140 961, F 032 142 282, F 032 230 221, F 032 231 388, F 032 233 868, F 032 333 102, F 032 901 544, F 032 B40 908 |
| HELLA | 8EA 011 610-821 |
| HITACHI | S23578 |
| JAPANPARTS | FO-599JM, FO-599S, MTM200, MTM931 |
| JAPKO | 10599, 3M200, 3M931, FO-599JM |
| KAMOKA | 8640055 |
| KIA | 0K71118400, 0K71118400A, 0K71118400B, 0K71118400C, 0K71F18400B, 0R20118400, 0R20118400B, AA30118400, OK05818400, OK71118400, OK71118400A, OK71118400B, OK71118400C, OK711F18400, OK71F18400B, OR20118400, OR20118400B |
| KNECHT | OC 205 |
| LUCAS | LRS00625, LRS01113 |
| MAHLE | OC 205 |
| MAZDA | R20118400, R201184009R, R20118400A, R20118400B, R20118400C, R20118400D, R20118400R, RF0118400, RF0118400A, RF0118400A9R, RF0118400AT, RF0118400B, RF0118400C, RF0118400EX, RFL118400, RFL118400A |
| MITSUBISHI | M002M92071, M002T32071, M2M92071, M2T32071 |
| NISSAN | 23300HC300 |
| RIDEX | 2S0195, 2S0543R |
| STELLOX | 06-10193-SX |
| SUZUKI | 3110077E90, 3110077E91, 3110077E90000, 3110077E91000 |
| VALEO | 455605, 600002 |
| WILSON | 91273059 |