Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264029747 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 73,7mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +35° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 16mm |
| ACAUTO | AC-JBS0637, AC-JBS1096 |
| AS-PL | S5037, S5088 |
| ASHIKA | 003-M201 |
| BOSCH | 0 986 016 011 |
| BTS Turbo | S103760, S103772, S105859, S106375 |
| BV PSH | 054.000.025.136, 054.000.931.136, 062.000.037.136, 062.000.255.136, 140.504.103.375 |
| ERA | 218032, 220199, 220199A, 232001, 232056, 233009, ZM697, ZM69796, ZM697C, ZM7698, ZN0596 |
| EUROTEC | 11040061, 11040072 |
| FORD | 4M34AA, 95NX11000AA, 95NXAA, 96NX18400CA, F02Z2B, F32Z11002A, F7RU11000 |
| GM | 2118, SG0282, SG0282RB |
| HC-Cargo | F 032 132 012, F 032 133 049, F 032 133 288, F 032 133 341, F 032 135 341, F 032 135 468, F 032 135 832, F 032 136 334, F 032 136 895, F 032 136 947, F 032 137 929, F 032 139 202, F 032 139 398, F 032 140 222, F 032 140 555, F 032 140 559, F 032 140 731, F 032 140 966, F 032 141 025 |
| HELLA | 8EA 012 526-301 |
| HITACHI | S26073 |
| HYUNDAI | 361002Y000 |
| JAPANPARTS | MTM201 |
| JAPKO | 3M201 |
| KAMOKA | 8640134 |
| KIA | 0K95618400B, OK95618400B |
| LUCAS | LRS00885 |
| MAGNETI MARELLI | 940113050226 |
| MAZDA | F22518400, F22518400A, F27118400A, F2D418400, F2D418400A, F50518400, FE1H18400, FP3418400, FS0518400, FS0518400A, FS1118400, FS1118400A, FS1118400B, RF1118400 |
| MEAT & DORIA | 46027, 5035768 |
| MITSUBISHI | M000T82381, M001M71581, M001Q71281, M001T71281, M001T71281A, M001T71281AC, M001T71281B, M001T71281ZC, M001T77381, M001T77381ZC, M0T82381, M1M71581, M1Q71281, M1T71281, M1T71281A, M1T71281AC, M1T71281B, M1T71281ZC, M1T77381, M1T77381ZC, MP112038 |
| OSSCA | 36070 |
| STELLOX | 06-10053-SX, 06-10109-SX |
| VALEO | 458207, 458233, 616496 |
| WILSON | 91273060, 91273168 |