Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264113521 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 20mm |
| ACAUTO | AC-CBS5332, AC-JBS0674 |
| AS-PL | S5033, S5261S, S5519(MITSUBISHI) |
| BOSCH | 0 986 012 831, 1 986 S10 065 |
| BTS Turbo | S103411, S103666, S103694, S103863 |
| BV PSH | 054.000.277.136, 054.001.027.590, 062.000.053.136, 140.014.082.130, 140.014.082.131, 140.014.082.340, 140.014.082.415, 140.015.082.370, 150.553.082.130 |
| ERA | 232059, 233009, ZM4699, ZM4699C, ZN0595 |
| EUROTEC | 11040321 |
| GM | SG0312, SG0312RB |
| HC-Cargo | F 032 110 182, F 032 132 011, F 032 135 341, F 032 135 468, F 032 136 947, F 032 139 238, F 032 139 323, F 032 139 398, F 032 140 555, F 032 140 559, F 032 140 653, F 032 140 731, F 032 141 145, F 032 235 847, F 032 B40 555 |
| HELLA | 8EA 015 642-681 |
| HYSTER | 2314322, 3114995 |
| KAMOKA | 8640104 |
| LUCAS | LRS00500, LRS02510 |
| MAZDA | FFSC18400, FFSC18400A, FFSO18400 |
| MEAT & DORIA | 46297, 47034 |
| MITSUBISHI | M000T34381, M000T84381, M000T84381A, M000T84381AM, M000T92581, M0T84381, M0T84381A, M0T84381AM |
| RIDEX | 2S0533, 2S0533R, 2S0810 |
| STELLOX | 06-10183-SX |
| WILSON | 91273300 |
| YALE | 220102437R, 580040914, 918139600 |