Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720653342044 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 20mm |
| ACAUTO | AC-JBS0674 |
| AS-PL | S5261S, S5519(MITSUBISHI) |
| BOSCH | 0 986 012 831, 1 986 S10 065 |
| BTS Turbo | S103863 |
| BV PSH | 054.000.277.136, 054.000.338.136, 054.000.611.136, 054.001.027.590, 062.000.254.136, 140.014.082.131, 140.014.082.340, 140.014.082.415, 140.015.082.130, 140.015.082.370 |
| ERA | 233091, ZM1691, ZM691, ZN0426 |
| EUROTEC | 11040321 |
| GM | 1669, 5679D, 6020D, SG0312, SG0312RB |
| HC-Cargo | F 032 110 182, F 032 132 005, F 032 132 763, F 032 133 463, F 032 134 736, F 032 135 467, F 032 140 347, F 032 140 349, F 032 140 429, F 032 140 555, F 032 233 867, F 032 235 847 |
| HELLA | 8EA 015 642-681 |
| HYSTER | 01100753002S, 326875, 388040, 1362069, 3003784, 3003784R, 3114937, 3126282R, 4221369 |
| LUCAS | LRS00500, LRS01267, LRS02510 |
| MAZDA | 489318400, 489318400A, 489318400B, 489318400C, 489318400D, 489318400E, FESE18400, FFSN18400 |
| MEAT & DORIA | 46057 |
| MITSUBISHI | M000T34381, M003T10467, M003T10467D, M003T10471, M003T10473, M003T10475, M003T10476, M003T10476D, M0T34381, M3T10467, M3T10467D, M3T10471, M3T10473, M3T10475, M3T10476, M3T10476D |
| RIDEX | 2S0533, 2S0533R, 2S0810 |
| STEINBOCK | 3206442, 8153736 |
| STELLOX | 03-41144-SX, 06-10183-SX |
| WILSON | 91273045, 91273165 |
| YALE | 1438900, 14389000, 14406350, 14508010, 145080101, 150024213, 220052112, 220070979, 440090916, 440909160, 900540849, 900540857, S912978600 |