Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264699179 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| AS-PL | A0814(SEG), A0814S |
| BOSCH | 0 986 087 140, 1 986 A01 381, F 000 BL0 8D7 |
| BTS Turbo | G103922, G104084, G107026 |
| BV PSH | 135.900.140.280 |
| ERA | 209657A, 209657R |
| EUROTEC | 12090876 |
| GENERAL MOTORS | 1202381, 1202413, 1202478, 13587312, 39007852, 95519913, 95523112 |
| KAMOKA | 8620559 |
| LUCAS | LRA04233 |
| MEAT & DORIA | 55101401G |
| OPEL | 39047352 |
| RIDEX | 4G1571, 4G1571R |