Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264043743 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 72mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M5) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA0863, AC-JBA0874 |
| AS-PL | A0134, A0792S, A2005, A2005PR, A2026 |
| ASHIKA | 002-U904, 002-U906 |
| BOSCH | 0 986 037 831, 0 986 041 771, 0 986 041 781 |
| BTS Turbo | G104650, G107190 |
| BV PSH | 052.000.072.086, 052.000.793.086, 053.000.021.086, 053.000.123.086, 135.807.070.086, 135.807.070.265, 135.807.070.340, 135.807.070.390 |
| ERA | 210063A, 210083R, 211179R, 214009, 215374, 215390, 215433, 218016, 218029, 231056 |
| EUROTEC | 12030880, 12060304, 12060306 |
| GM | A/306, AG0037, AG0037RB, AG0431, AG0431RB, AG0443, AG0443RB, P0168, SJAAX-32 |
| HC-Cargo | F 032 111 186, F 032 113 376, F 032 132 661, F 032 133 401, F 032 133 410, F 032 133 544, F 032 134 515, F 032 135 037, F 032 135 503, F 032 137 841, F 032 140 093, F 032 140 380, F 032 140 434 |
| HELLA | 8EL 011 711-441 |
| HITACHI | LR170416, LR170420, LR170420AB, LR170420B, LR170427, LR170427B, LR170427BA, LR170427C |
| ISUZU | 8943325811, 8970417900, 8970717900, 8971131180, 8971131181, 8971331180 |
| JAPANPARTS | ALU904, ALU906 |
| JAPKO | 2U904, 2U906 |
| LUCAS | LRA00313, LRA01430, LRB00154 |
| MAGNETI MARELLI | 063730099010, 943300991010, 943308631010, 943356502010 |
| MAHLE | MG 396, MG 583, MG 584 |
| MEAT & DORIA | 52225, 5520920 |
| OPEL | 1204007, 1204144, 6204013, 6204059, 9119722, 09119722, 9119723, 9163941, 9512124, 9512275, 90542407, 97041790, 97113118, 620404059, R1030072, R1030076 |
| OSSCA | 86410 |
| RENAULT | 8071131180 |
| RIDEX | 4G0070, 4G0162, 4G0162R |
| STELLOX | 06-10749-SX, 06-10895-SX |
| VALEO | 200091, 200110, 436150, 436725 |
| VEMO | V40-13-30880, V40-13-41770, V40-13-41790 |
| WILSON | 90251098 |