Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Language:
Generaator, BV PSH 135.588.120.010
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
€142.13
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 2tk
Tarneks valmis 27.03.2026
The displayed delivery time is guaranteed until the timer expires. After the timer expires, the delivery date may be postponed by 1 working day. The final delivery promise depends on payment confirmation in the system. When paying by invoice, the delivery time may be extended if the payment is received or confirmed only on the next working day. Bank link payments are usually processed automatically, and the order proceeds to processing faster. This delivery logic applies only to auto spare parts. For other products, the standard delivery logic applies.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264154562 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA1765, AC-CBA1821 |
| AS-PL | A0154, A0154(P), A0518PR, A1001, A1001PR, A3334PR |
| ASHIKA | AL-207JM |
| BOSCH | 0 124 425 009, 0 124 515 004, 0 124 515 031, 0 986 046 150, 1 986 A00 819 |
| BTS Turbo | G100510, G106104 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9003 |
| DOLZ | AFC188 |
| ERA | 210584, 210584A, 210584R |
| ESEN SKV | 11SKV058 |
| EUROTEC | 12042800, 12046150 |
| FEBI BILSTEIN | 101504 |
| GM | AG1343, AG1343RB |
| HC-Cargo | F 032 115 619, F 032 135 172, F 032 139 044, F 032 140 093, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 475, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 902 683, F 032 B30 731, F 032 B30 732, F 032 B91 643 |
| HELLA | 8EL 011 710-751, 8EL 011 712-481, 8EL 012 426-351, 8EL 012 427-451, 8EL 012 429-101, 8EL 012 430-421, 8EL 015 659-511, 9XU 358 038-381 |
| HOLDEN | 9173572, 09195336 |
| JAPANPARTS | AL-207JM |
| JAPKO | AL-207JM |
| LUCAS | LRA02295 |
| MAGNETI MARELLI | 063731581010 |
| MEAT & DORIA | 45063, 5510022 |
| OPEL | 6204080, 6204095, 6204158, 9117936, 9195336, 9512794, 13125229, 13147093, 90561972, 93175808, 93175957, 93175989, 93177834, R1530025 |
| RIDEX | 4G0013, 4G0013P, 4G0013R, 4G0152, 4G0152R |
| STELLOX | 06-10802-SX |
| VALEO | 200290, 437611, 443034, 588007, 592385 |
| VEMO | V40-23-0003 |