Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Language:
Generaator, BV PSH 135.585.140.004
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
€186.97
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 3tk
Tarneks valmis 27.03.2026
The displayed delivery time is guaranteed until the timer expires. After the timer expires, the delivery date may be postponed by 1 working day. The final delivery promise depends on payment confirmation in the system. When paying by invoice, the delivery time may be extended if the payment is received or confirmed only on the next working day. Bank link payments are usually processed automatically, and the order proceeds to processing faster. This delivery logic applies only to auto spare parts. For other products, the standard delivery logic applies.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720653766017 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +3° |
| AISIN | ALTPS-7014 |
| AS-PL | A01285(SEG), A3280, A3321 |
| BGA | DC0950 |
| BOSCH | 0 986 083 820, 1 986 A01 850 |
| BTS Turbo | G107619, G107620 |
| BV PSH | 135.585.140.000, 135.585.140.280, 135.585.140.340, 135.585.140.341, 135.585.140.500 |
| CHEVROLET | 13588306 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9084 |
| DOLZ | AFC193 |
| ERA | 209123, 209123A, 209123R |
| EUROTEC | 12090529 |
| FEBI BILSTEIN | 192983 |
| GENERAL MOTORS | 13502581 |
| GM | P0194 |
| HC-Cargo | F 032 114 847 |
| HELLA | 8EL 015 637-511, 9XU 358 039-101 |
| LUCAS | LRA03583 |
| MAGNETI MARELLI | 063732181010, 943320051010 |
| MAXGEAR | 30-0175 |
| MEAT & DORIA | 45183, 5515285 |
| MEYLE | 314 053 1000 |
| OPEL | 1202318, 1202333, 1204623, 13802581, 95515963, 095515963 |
| RIDEX | 4G0470, 4G0470R |
| Schaeffler INA | 535 0203 10 |
| VALEO | 439961, 440620, 849115 |
| VEMO | V40-13-50005, V40-23-0007 |