Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264203925 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −15° |
| ACAUTO | AC-CBA2192 |
| AS-PL | A1039, S0217, S0646S |
| ASHIKA | AL-161JM |
| BOSCH | 0 986 083 860, 1 986 A00 066 |
| BTS Turbo | G103794, G103795 |
| BV PSH | 051.000.235.810, 051.000.235.815, 135.584.140.390 |
| DOLZ | AFC172 |
| ERA | 209129, 209129A, 209129R, 210832, ZN5626 |
| EUROTEC | 11010930, 12090699, 12090914 |
| GENERAL MOTORS | 13579675 |
| GM | AG2123, AG2123RB, P0214 |
| HC-Cargo | F 032 110 839, F 032 115 396, F 032 232 051, F 032 332 056, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 333 699, F 032 B91 330 |
| HELLA | 8EL 011 713-071, 9XU 358 039-131 |
| JAPANPARTS | AL-161JM |
| JAPKO | AL-161JM |
| KAMOKA | RC048 |
| LUCAS | LRA03587, LRA03714 |
| MAGNETI MARELLI | 063732192010 |
| MAXGEAR | 30-0311 |
| MEAT & DORIA | 45223, 5560273 |
| OPEL | 1202118, 1202264, 1202328, 1202338, 9512840, 95515958 |
| RIDEX | 1390F0116, 4G0971, 4G0971P, 4G0971R, 4G2158R |
| STELLOX | 06-10111-SX |
| Schaeffler INA | 535 0228 10 |
| VALEO | 440756 |