Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264346981 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +60° |
| AS-PL | A0465, A0465(SEG), A0465PR |
| ASHIKA | AL-118JM |
| BOSCH | 0 986 044 410, 0 986 082 370 |
| BTS Turbo | G100495, G101313 |
| BV PSH | 135.582.100.280 |
| DOLZ | AFC242 |
| ERA | 209539A, 209539R, 210356A, 210356R |
| EUROTEC | 12044410, 12090487 |
| GENERAL MOTORS | 1202324 |
| HC-Cargo | F 032 116 203 |
| HELLA | 8EL 015 659-251, 9XU 358 038-931 |
| JAPANPARTS | AL-118JM |
| JAPKO | AL-118JM |
| KAMOKA | 8620574 |
| LUCAS | LRA03611 |
| MAXGEAR | 55-0547 |
| MEAT & DORIA | 45189, 55101360G, 5510401, 5510401G |
| OPEL | 1202194, 6204144, 13266809, 95515954 |
| RIDEX | 4G2067R |
| Schaeffler INA | 535 0211 10 |
| VALEO | 440642, 588123 |