Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264294053 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA6186 |
| AS-PL | A3488S, A3525S |
| BOSCH | 0 986 087 460, 1 986 A01 648, 1 986 A02 231 |
| BTS Turbo | G104154, G104155 |
| BV PSH | 051.000.209.810, 135.577.120.340, 135.577.120.346, 135.577.120.500 |
| CHEVROLET | 13581891 |
| DOLZ | AFC239 |
| ERA | 209089, 209089A, 209089R |
| EUROTEC | 12090662 |
| GENERAL MOTORS | 13597227, 95939944 |
| HC-Cargo | F 032 114 727, F 032 115 989 |
| HELLA | 8EL 011 713-911, 9XU 358 039-151 |
| KAMOKA | 8620597, RC049 |
| LUCAS | LRA03613 |
| MAXGEAR | 30-0306 |
| MEAT & DORIA | 55151130 |
| OPEL | 1202245, 1202350, 13582891, 13588290, 13589290, 95523602 |
| RIDEX | 4G1975R |
| Schaeffler INA | 535 0242 10 |
| VALEO | 439805, 440459, 443070, 849050 |
| VEMO | V40-13-50004 |