Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264136353 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +85° |
| ACAUTO | AC-CBA1960 |
| AS-PL | A0243, A0243(SEG) |
| BOSCH | 0 986 049 990, 1 986 A01 484 |
| BTS Turbo | G100480, G106285 |
| BV PSH | 135.575.120.280, 135.575.120.340, 135.575.120.346, 135.575.120.500 |
| ERA | 209332A, 209332R |
| EUROTEC | 12049990 |
| FEBI BILSTEIN | 193120 |
| GM | AG1622, AG1622RB, RTR3238 |
| HC-Cargo | F 032 115 306, F 032 135 172, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 236 735, F 032 330 196, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 902 683 |
| HELLA | 8EL 011 712-501 |
| KAMOKA | 8620141 |
| LUCAS | LRA03401 |
| MAGNETI MARELLI | 063731960010, 943319601010 |
| OPEL | 6204271, 13229985, 93190829, 95519865 |
| RIDEX | 4G0789, 4G0789R |
| STELLOX | 06-10802-SX |
| VALEO | 440875, 849161 |
| WILSON | 90156601 |