Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264162147 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −85° |
| ACAUTO | AC-CBA2120 |
| AS-PL | A1027 |
| BGA | DC0953 |
| BOSCH | 0 986 083 410, 1 986 A00 070 |
| BTS Turbo | G103798 |
| BV PSH | 051.000.199.810, 051.000.199.815, 052.000.626.036 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9110 |
| DOLZ | AFC053 |
| ERA | 210827, 210827A, 210827R |
| EUROTEC | 12090467 |
| GENERAL MOTORS | 13579667, 95515973 |
| GM | AG1781, AG1781RB, P0193 |
| HC-Cargo | F 032 115 410, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 232 051, F 032 332 048, F 032 332 049, F 032 332 051, F 032 332 055, F 032 332 056, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 334 022, F 032 B91 330 |
| HELLA | 9XU 358 039-091 |
| LUCAS | LRA03359 |
| MAXGEAR | 30-0303 |
| MEAT & DORIA | 45182, 5560255 |
| OPEL | 1200262, 1202262, 1204180, 13502595, 13595629, 95522569, 97207188 |
| OSSCA | 57329, 58941 |
| RIDEX | 1390F0049, 3213B0224, 4G1004, 4G1004R |
| STELLOX | 06-10957-SX, 06-71851-SX |
| Schaeffler INA | 535 0202 10 |
| VALEO | 445102 |