Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264448395 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 62mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6611(DENSO), A6611PR, A6611S |
| BTS Turbo | G101810, G101811 |
| BV PSH | 135.573.090.261 |
| DENSO | DAN1487 |
| ERA | 211029R |
| HC-Cargo | F 032 115 683 |
| HELLA | 8EL 015 630-551 |
| ISUZU | 8973697160, 8981530040, 8982903230 |
| LUCAS | LRA04019, LRA04032 |
| RIDEX | 4G1018, 4G1422 |