Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264146802 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −15° |
| ACAUTO | AC-CBA2017 |
| AS-PL | A1021, A1021(P), A1021PR, A1021SR |
| ASHIKA | AL-223JM |
| BOSCH | 0 986 084 150 |
| BTS Turbo | G103815 |
| BV PSH | 135.562.140.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9044 |
| DOLZ | AFC015 |
| ERA | 210945, 210945A, 210945R |
| EUROTEC | 12090316 |
| GM | AG1349, AG1349RB |
| HC-Cargo | F 032 114 512, F 032 134 077, F 032 140 912, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 232 051, F 032 235 475, F 032 238 690, F 032 331 774, F 032 332 314, F 032 333 110, F 032 333 119 |
| HELLA | 8EL 012 429-171, 9XU 358 038-371 |
| ISUZU | 8980311551, 8980428730, 89803115510 |
| JAPANPARTS | AL-223JM |
| JAPKO | AL-223JM |
| LUCAS | LRA03094 |
| MAGNETI MARELLI | 063533486010, 063732017010, 943320171010 |
| MAXGEAR | 30-0088 |
| MEAT & DORIA | 5560524 |
| NTY | ESA-PL-002 |
| OPEL | 6204275, 98031155 |
| RIDEX | 1390F0029, 4G0317, 4G0317R, 4G0667, 542R0095, 542R0460, 542R0955 |
| Schaeffler INA | 535 0065 10 |
| VALEO | 440707 |