Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264145010 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA2045 |
| AS-PL | A0215, A0215(SEG), A0215PR, A0215SR, A0691(SEG), A0691S |
| ASHIKA | AL-200JM |
| AUTLOG | RT5032 |
| BOSCH | 0 124 425 058, 0 124 425 096, 0 986 080 370, 1 986 A00 830, 1 986 A01 109 |
| BTS Turbo | G100482, G100483, G106073 |
| BV PSH | 135.560.120.014, 135.560.120.211, 135.560.120.280 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9028 |
| DOLZ | AFC920856 |
| ERA | 210689, 210689A, 210689R |
| EUROTEC | 12048800, 12090284 |
| FEBI BILSTEIN | 193224 |
| GM | AG0133, AG0133RB, RTR3238 |
| HC-Cargo | F 032 114 510, F 032 135 172, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 330 923, F 032 332 132, F 032 333 103, F 032 333 465, F 032 B30 731, F 032 B30 732 |
| HELLA | 8EL 011 712-371, 9XU 358 038-711 |
| JAPANPARTS | AL-200JM |
| JAPKO | AL-200JM |
| JP GROUP | 1290104900 |
| KAMOKA | 8630176 |
| LUCAS | LRA03125 |
| MAGNETI MARELLI | 063731994010, 063732045010 |
| MAXGEAR | 30-0117 |
| MEAT & DORIA | 45174, 5510152 |
| METZGER AUTOTEILE | 2390032 |
| MEYLE | 614 053 1001 |
| NTY | ESA-PL-001 |
| OPEL | 1202115, 6204278, 13229991, 13308507, 93191921, 95520015 |
| RIDEX | 1390F0037, 4G0005, 4G0005P, 4G0005R, 4G0077, 4G0077R, 4G0219, 4G0219R |
| STELLOX | 06-10809-SX |
| Schaeffler INA | 535 0188 10 |
| VALEO | 440726, 443068 |