Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264144853 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA2005 |
| AS-PL | A0252, A0252(SEG), A0252PR, A0252SR |
| ASHIKA | AL-200JM |
| AUTLOG | RT5032 |
| BOSCH | 0 986 081 410, 1 986 A00 528, 1 986 A00 831, 2 911 182 197, 2 911 182 199, 2 911 188 197 |
| BTS Turbo | G100446, G100447, G106610 |
| BV PSH | 135.560.100.014, 135.560.100.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9028 |
| DOLZ | AFC920856 |
| ERA | 210826, 210826A, 211230R |
| EUROTEC | 12090304 |
| GM | AG0133, AG0133RB, AG0873, AG0873RB |
| HC-Cargo | F 032 114 202, F 032 135 172, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 332 132, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 902 683 |
| JAPANPARTS | AL-200JM |
| JAPKO | AL-200JM |
| JP GROUP | 1290104800 |
| KAMOKA | 8620374 |
| LUCAS | LRA03273 |
| MAGNETI MARELLI | 063732005010, 943320051010 |
| MAXGEAR | 30-0117 |
| MEAT & DORIA | 45174, 5510068 |
| NTY | ESA-PL-001 |
| OPEL | 13229990, 13308506, 13308506CW, 93191920 |
| RIDEX | 4G0189, 4G0189R |
| STELLOX | 06-10874-SX |
| Schaeffler INA | 535 0188 10 |
| VALEO | 440796, 592076 |