Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110896 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA1855, AC-CBA1955 |
| AS-PL | A3078, A3078PR, A3078S, A6069, A6069(DENSO), A6069PR, A6095, A6095PR |
| ASHIKA | AL-101JM |
| BOSCH | 0 986 081 070, 1 986 A01 189, F 032 113 720 |
| BTS Turbo | G102456, G103741 |
| BV PSH | 052.000.588.056, 135.556.070.260, 135.556.070.340, 135.556.070.395 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9082 |
| DENSO | DAN1032, DAN583 |
| DOLZ | AFC003 |
| ERA | 210465, 210734, 210734A, 210734R |
| ESEN SKV | 11SKV055 |
| EUROTEC | 12090335 |
| FEBI BILSTEIN | 193424 |
| HC-Cargo | F 032 114 895, F 032 116 064, F 032 136 674, F 032 138 236, F 032 138 441, F 032 140 914, F 032 141 071, F 032 142 270, F 032 231 025, F 032 233 344, F 032 233 598, F 032 330 221, F 032 330 299, F 032 330 301, F 032 330 477, F 032 332 316, F 032 333 119 |
| HELLA | 8EL 011 712-541, 8EL 012 426-921, 9XU 358 038-321 |
| JAPANPARTS | AL-101JM |
| JAPKO | AL-101JM |
| LUCAS | LRA02817, LRA03064 |
| MAGNETI MARELLI | 063377423010, 063377493010, 943319551010 |
| MAXGEAR | 30-0158 |
| MEAT & DORIA | 45160, 5515034, 5515034R |
| NTY | ESA-PL-003 |
| OPEL | 1204426, 6204257, 6204664, 13222934, 13256933 |
| RIDEX | 1390F0038, 4G0979, 4G1148, 4G1148R |
| STELLOX | 20-01423-SX |
| Schaeffler INA | 535 0151 10 |
| VALEO | 200250, 440922, 443084 |
| VEMO | V40-13-50002, V40-13-50003, V40-23-0004, V40-23-0005 |