Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264154333 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 73mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5765 |
| AS-PL | A2106S |
| BTS Turbo | G104620 |
| BV PSH | 135.553.050.340 |
| EUROTEC | 12060979 |
| HC-Cargo | F 032 115 432, F 032 140 235 |
| HITACHI | LR150714, LR150715, LR150715B, LT150715 |
| ISUZU | 8972012810, 8972283180, 8972283181 |
| JCB | 71440090 |