Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264389704 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| ACAUTO | AC-CBA5696 |
| AS-PL | A0346, A0346(SEG), A0346PR |
| BOSCH | 0 124 325 163, 0 986 082 870, 1 986 A00 806, 1 986 A01 140 |
| BTS Turbo | G100440, G105738 |
| BV PSH | 135.548.100.340 |
| ERA | 209081, 209081A, 209081R |
| EUROTEC | 12090449 |
| HC-Cargo | F 032 114 668, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 236 735, F 032 330 196, F 032 332 132, F 032 333 103 |
| HELLA | 8EL 011 712-971 |
| LUCAS | LRA03507 |
| MEAT & DORIA | 5510460 |
| OPEL | 13229984 |
| RIDEX | 4G0799, 4G0799R |
| STELLOX | 06-10863-SX |
| STERLING | STA14618 |