Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074242 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 71mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +10° |
| ACAUTO | AC-CBA5532 |
| AS-PL | A2037 |
| ASHIKA | 002-U314 |
| BTS Turbo | G104684, G107206 |
| BV PSH | 135.547.090.415 |
| ERA | 209665A |
| EUROTEC | 12060838 |
| HC-Cargo | F 032 113 698, F 032 140 235 |
| HITACHI | LR190750, LR190750B, LR190750C |
| ISUZU | 8972159922, 8972159923 |
| JAPANPARTS | ALU314 |
| JAPKO | 2U314 |
| LUCAS | LRA02221 |
| RIDEX | 4G0262, 4G0262R |