Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393619 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +60° |
| ACAUTO | AC-CBA1257, AC-CBA1747 |
| AS-PL | A0225, A0225PR, A0360, A0360PR |
| ASHIKA | AL-119JM |
| BOSCH | 0 124 225 018, 0 124 225 041, 0 124 425 028, 0 986 044 210, 1 986 A00 822, 1 986 A01 106 |
| BTS Turbo | G100351 |
| BV PSH | 135.545.070.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 1638101480 |
| ERA | 210162, 210162A, 210162R, 210866A |
| EUROTEC | 12044210 |
| FEBI BILSTEIN | 193304 |
| GM | AG1602, AG1602RB, AG1611, AG1611RB |
| HC-Cargo | F 032 111 824, F 032 135 172, F 032 139 044, F 032 139 915, F 032 140 093, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 475, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B30 732, F 032 B91 643 |
| HELLA | 8EL 012 426-781 |
| JAPANPARTS | AL-119JM |
| JAPKO | AL-119JM |
| JP GROUP | 1290101500 |
| LUCAS | LRA02824, LRA03343, LRB00383 |
| MAGNETI MARELLI | 063731747010, 943317471010 |
| MEAT & DORIA | 5510420, 5510531 |
| OPEL | 6204102, 6204135, 6204179, 6204193, 6204245, 9200956, 9512181, 9512780, 13156052, 24437119, 93175791, 93175939, 93177835, 93180416, 93187819, 93189247, 93189267 |
| OSSCA | 60684 |
| RIDEX | 4G0299, 4G0299R |
| STELLOX | 203 002-SX, 203 012-SX, 203 012B-SX |
| VALEO | 437604, 443180 |
| VAUXHALL | R1530032, R1530083 |
| VEMO | V40-13-41240, V40-13-41820, V40-13-50002, V40-13-50003 |