Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264067367 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| AS-PL | A2165S |
| BOSCH | 0 986 044 511 |
| BTS Turbo | G104680 |
| ERA | 215469, 215470 |
| EUROTEC | 12044510 |
| HC-Cargo | F 032 113 563 |
| HITACHI | LR170755, LR190743, LR190743B |
| ISUZU | 8971307760, 8971307761, 8972043260 |
| LUCAS | LRA02371 |
| MEAT & DORIA | 5520931 |
| OPEL | 6204163, 93175824, 93175970, 97204326, R1530058 |
| RIDEX | 4G1508R |
| WILSON | 90251163 |