Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264119066 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 105A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA1934 |
| AS-PL | A3133, A3133(VALEO), A4167S, A6069, A6069(DENSO), A6069PR, A6482(DENSO), A6482S |
| ASHIKA | AL-113JM |
| BOSCH | 0 986 048 771, 0 986 080 980, 1 986 A00 559, 1 986 A01 712 |
| BTS Turbo | G101607, G103591, G105310, G107989 |
| BV PSH | 135.535.105.000, 135.535.105.260 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9035, AP9082 |
| DENSO | DAN1033, DAN997 |
| DOLZ | AFC003 |
| ERA | 210550, 210550A, 210550R, 210734R |
| EUROTEC | 12048770, 12090185, 12090463 |
| FAST | FT45628, FT45701 |
| FIAT | 51784846, 51984056, 52003518 |
| GM | AG0509, AG0509RB |
| HC-Cargo | F 032 113 722, F 032 114 451, F 032 138 236, F 032 138 441, F 032 140 914, F 032 141 071, F 032 142 270, F 032 231 025, F 032 235 195, F 032 330 090, F 032 330 221, F 032 330 477, F 032 332 316, F 032 333 119, F 032 B91 328 |
| HELLA | 8EL 011 710-841, 8EL 012 430-041, 9XU 358 038-321, 9XU 358 038-341 |
| JAPANPARTS | AL-113JM |
| JAPKO | AL-113JM |
| KAMOKA | RC022 |
| LUCAS | LRA03224 |
| MAGNETI MARELLI | 063358061010, 063377494010, 063731585210, 063731862010, 063731934010, 943319341010 |
| MAXGEAR | 30-0010, 30-0158 |
| MEAT & DORIA | 45056, 45160, 5515034, 5515034R, 5540077 |
| NTY | ESA-FT-001, ESA-PL-003 |
| OPEL | 1204429, 6204213, 6204281, 13197578, 13256929, 93185261, AZ13256929, R1530096 |
| RIDEX | 1390F0018, 1390F0038, 4172P0083, 4G0706, 4G0706R, 4G0934, 4G0934R, 542R0669 |
| STELLOX | 20-01423-SX |
| SUZUKI | 34100M86J00 |
| Schaeffler INA | 529 0179 10, 529 0506 20, 535 0063 10, 535 0151 10 |
| VALEO | 200031, 200250, 437504, 437533, 439524, 439539, 443084 |
| VEMO | V40-13-50002, V40-13-50003, V40-23-0004, V40-23-0005 |