Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264069590 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 61mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −4° |
| ACAUTO | AC-CBA1995 |
| AS-PL | A01159(SEG), A4096, A4096(P), A4096(P-INA), A6456(DENSO), A6456PR |
| ASHIKA | AL-112JM |
| AUTLOG | RT5013 |
| BOSCH | 0 986 082 620 |
| BTS Turbo | G101602, G103602, G105307 |
| BV PSH | 135.534.140.260, 135.534.140.261, 135.534.140.280, 135.534.140.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9017 |
| DENSO | DAN1062, DAN514 |
| DOLZ | AFC011 |
| ERA | 209494, 210665, 210665A, 210665R |
| EUROTEC | 12090310 |
| FIAT | 71746673, 71750297, 71789538, 71789539, 71792056, 71792058, 73501591 |
| GM | AG0222, AG0222RB |
| HC-Cargo | F 032 113 996, F 032 138 092, F 032 138 377, F 032 140 914, F 032 141 071, F 032 142 270, F 032 235 719, F 032 236 579, F 032 330 893, F 032 333 119, F 032 333 135, F 032 B38 377 |
| HELLA | 8EL 012 430-801, 9XU 358 038-821 |
| JAPANPARTS | AL-112JM |
| JAPKO | AL-112JM |
| JPN | 80E8001-JPN |
| KAMOKA | 8620340, 8630176 |
| LUCAS | LRA02808 |
| MAGNETI MARELLI | 063377005010, 063377552010, 063731995010, 943319951010 |
| MAXGEAR | 30-0116 |
| MEAT & DORIA | 45125, 5530393 |
| METZGER AUTOTEILE | 2390032 |
| NTY | ESA-PL-000 |
| RIDEX | 1390F0008, 4G0038, 4G0038R |
| STELLOX | 06-10913-SX |
| SUZUKI | 3140079J00 |
| Schaeffler INA | 535 0115 10 |
| VALEO | 440976, 849164 |