Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264157679 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +60° |
| ACAUTO | AC-CBA1730 |
| AS-PL | A0326 |
| BOSCH | 0 124 525 012, 0 986 044 430, 0 986 045 130 |
| BTS Turbo | G100557, G106136 |
| EUROTEC | 12044430, 12045130 |
| HOLDEN | 9201039 |
| LUCAS | LRA02245 |
| MEAT & DORIA | 5510617 |
| OPEL | 6204107, 6204120, 6204148, 6204185, 9512797, 24256224, 24436553, 24456224, 93172270, 93175812, 93175960, 93179338, 93179340 |
| RIDEX | 4G1570R |
| STELLOX | 06-71802-SX |
| VAUXHALL | R1530021, R1530049 |