Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110421 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA1731, AC-CBA1740, AC-CBA1916 |
| AS-PL | A0014, A0047, A0047(SEG), A0121, A0121PR, A01279(SEG), A0219, A0344, A0574S, A0612PR, A0721S, A9258(LETRIKA), A9258S |
| AUTLOG | RT5051 |
| BOSCH | 0 124 425 053, 0 124 425 056, 0 124 515 095, 0 986 044 020, 1 986 A00 824, 1 986 A00 825, 1 986 A01 148, 1 986 A01 149 |
| BTS Turbo | G100463, G106127 |
| BV PSH | 135.521.120.280, 135.521.120.340, 135.521.120.346 |
| DOLZ | AFC101, AFC243, AFC920629 |
| ERA | 209158, 210724A, 210724R |
| EUROTEC | 12030340, 12044020, 12048070 |
| GENERAL MOTORS | 95520884 |
| GM | AG1560, AG1560RB, P0050, P0078 |
| HC-Cargo | F 032 112 098, F 032 113 352, F 032 135 172, F 032 140 093, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 231 716, F 032 234 365, F 032 235 700, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 333 366, F 032 B30 731, F 032 B30 732, F 032 B91 643 |
| HELLA | 8EL 011 712-051, 8EL 011 712-451, 9XU 358 038-571 |
| KAMOKA | 8620016, RC033 |
| LUCAS | LRA02241, LRA02242 |
| MAGNETI MARELLI | 063731592010, 063731740010, 943317401010 |
| MAXGEAR | 30-0098 |
| MEAT & DORIA | 45062, 45070, 45099, 45198, 5510559 |
| NTY | ESA-PL-004, ESA-SA-000 |
| OPEL | 6204112, 6204119, 6204173, 6204234, 6204264, 6204270, 9131264, 9152264, 9193117, 9199574, 9512796, 13129850, 13129988, 13129989, 13229988, 13229989, 24430294, 55559583, 91375811, 93167057, 93175811, 93175959, 93176035, 93186763, 93189251, 93190828 |
| RIDEX | 4G0031, 4G0031R |
| STELLOX | 06-10749-SX, 06-10756-SX, 06-71792-SX |
| STEYR | 1276273 |
| Schaeffler INA | 535 0071 30, 535 0085 10, 535 0169 10 |
| VALEO | 200056, 439969, 440654, 592060 |
| VAUXHALL | R1530048 |
| VEMO | V40-13-44010 |