Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264025398 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +60° |
| ACAUTO | AC-CBA1103, AC-CBA1561, AC-CBA1748 |
| AS-PL | A0236, A0236(SEG), A0236PR, A0717S |
| ASHIKA | AL-118JM |
| BOSCH | 0 986 043 960, 0 986 047 280, 1 986 AE1 628, F 00M 146 029, F 00M 196 006 |
| BTS Turbo | G100454, G106124 |
| BV PSH | 052.000.963.036, 053.000.449.036 |
| ERA | 209450A, 210774, 210774A, 210774R, 211257R |
| EUROTEC | 12043960, 12047280, 12047300 |
| FEBI BILSTEIN | 193300 |
| FIAT | 77363562 |
| GM | AG1602, AG1602RB |
| HC-Cargo | F 032 113 265 |
| HELLA | 8EL 012 426-401, 8EL 012 429-101, 8EL 012 430-411 |
| JAPANPARTS | AL-118JM |
| JAPKO | AL-118JM |
| LUCAS | LRA01689, LRA02027 |
| MAGNETI MARELLI | 063731658010, 943317481010, 943356502010 |
| MAXGEAR | 55-0547 |
| MEAT & DORIA | 5510099, 5510099G, 5510616 |
| OPEL | 1204155, 6204097, 6204136, 6204208, 6204237, 6204239, 9195752, 9512778, 9512781, 55556069, 90543910, 90589722, 93175737, 93175789, 93175792, 93175940, 93183435, 93189240, R1530030, R1530033 |
| RIDEX | 4G0372, 4G0372R |
| STELLOX | 06-10846-SX, 06-71802-SX, 81-03444-SX |
| VALEO | 440732, 440745, 443046, 849190 |