Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264321896 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −15° |
| ACAUTO | AC-CBA0517 |
| AS-PL | A0115, A0375 |
| BOSCH | 0 986 041 620 |
| BTS Turbo | G100116 |
| BV PSH | 135.007.070.340 |
| ERA | 210722A, 210722R, 211139R |
| EUROTEC | 12034460, 12034660, 12041620 |
| GM | P0168, PRP603 |
| HC-Cargo | F 032 111 169, F 032 112 056 |
| HELLA | 8EL 012 427-211 |
| LUCAS | LRA00871 |
| MAGNETI MARELLI | 943305171010 |
| MEAT & DORIA | 5510027 |
| OPEL | 1204043, 1204044, 1204070, 1204087, 1204105, 1204216, 1204327, 1204340, 1204345, 1776346, 3472188, 3493220, 3493321, 3493721, 9163933, 9512116, 90042656, 90271844, 90276393, 90337046, 90337053, 90348407, 90348696, 90349208, 90488053 |
| RIDEX | 4G0069, 4G0069R, 4G0071, 4G0071R, 4G0669 |
| STELLOX | 06-10506-SX, 06-10721-SX |
| VALEO | 200006, 200304, 436295, 436684, 436722, 436726, 439457, 443184 |
| VAUXHALL | R1030051 |
| VEMO | V40-13-34460, V40-13-38600 |