Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264033225 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 55A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A0134, A0209, A0209(SEG), A0209PR, A0792S, A1001, A1001PR, A3334PR, AFP0041, AFP0041(BOSCH), AFP0041(LITENS), AFP0114S |
| ASHIKA | 002-988 |
| AUTEX | 654667 |
| AUTLOG | RT5032 |
| BGA | DC9509 |
| BOSCH | 0 986 030 870, 0 986 030 880 |
| BTS Turbo | G100119, G104972 |
| BV PSH | 135.004.055.311, 135.004.055.395 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9028 |
| DAF | 692057 |
| DANA | AN249 |
| DENSO | DAN1342 |
| DOLZ | AFC920856 |
| ERA | 210065R, 210083R, 210156A, 211179R, ZN5532, ZN6012 |
| EUROTEC | 12030870, 12030880 |
| FEBI BILSTEIN | 32297 |
| FIAT | 82378025 |
| FORD | 1510642 |
| GATES | OAP7035 |
| GM | AG0037, AG0037RB, P0168, PRP603 |
| HC-Cargo | F 032 113 376 |
| HELLA | 8EL 015 659-511, 9XU 358 038-711 |
| JAPANPARTS | AL-988 |
| JAPKO | 2988 |
| JP GROUP | 1290100700 |
| KAMOKA | RC040 |
| LUCAS | LRA00313, LRB00131 |
| MAGNETI MARELLI | 063730099010, 943300991010, 943356502010 |
| MAHLE | MG 396 |
| MAXGEAR | 30-0117 |
| MEAT & DORIA | 45174, 5560451 |
| MEYLE | 614 053 1001 |
| Metalcaucho | 06013 |
| NTY | ESA-PL-001 |
| OPEL | 1204015, 1204031, 1204069, 1204095, 1204109, 1204149, 1204153, 1204154, 1204174, 1204175, 1204191, 1204314, 1204336, 1204337, 1204343, 90337043 |
| OPTIMAL | F5-1102, F5-5010 |
| OSSCA | 86410 |
| RIDEX | 1390F0037, 4G0069, 4G0069R, 4G0070, 4G0085, 4G0085R, 4G0669 |
| SAAB | 8802720 |
| SASIC | 1676030 |
| SKF | VKM 03505 |
| SNR | GA753.07 |
| STELLOX | 06-10513-SX, 06-10749-SX, 06-10846-SX, 20-01445-SX |
| SWAG | 40 93 2297 |
| Schaeffler INA | 535 0188 10 |
| VALEO | 200016, 200110, 436150, 436157, 436683, 439427, 588126, 592073, 592076 |
| VAUXHALL | R1030031, R1030034 |
| VEMO | V40-13-30880 |