Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264126026 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 24V |
| Starterivõimsus [kW] | 5kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 89,6mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M10) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 13mm |
| ACAUTO | AC-CBS5706 |
| AS-PL | S9068, S9068(NIKKO) |
| BTS Turbo | S101468, S101469 |
| BV PSH | 131.516.133.711 |
| CASE IH | 87711539 |
| ERA | 220631 |
| EUROTEC | 11040803 |
| GM | SG2116, SG2116RB |
| HC-Cargo | F 032 114 659 |
| ISUZU | 89807321, 8980019150, 8980540630, 8980703210, 8980703211, E02GES094 |
| JCB | 71440472, 71440521 |
| LUCAS | LRS02756 |
| MEAT & DORIA | 5150162 |