Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264080359 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 24V |
| Starterivõimsus [kW] | 4,5kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 94,9mm |
| Hammastehulk | 11 |
| Klemm | B+ (M10) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 44mm |
| ACAUTO | AC-CBS5683 |
| AS-PL | S5181, S5181(MITSUBISHI), S5181S, S5468S, S6442S |
| BTS Turbo | S101540, S101794, S103490, S103901, S103902 |
| BV PSH | 062.000.095.136, 131.513.112.130, 131.513.112.136, 131.513.112.370, 131.513.112.371, 131.513.112.391, 131.513.112.711 |
| ERA | ZM6898 |
| HC-Cargo | F 032 114 474, F 032 135 341, F 032 140 301, F 032 231 459, F 032 234 851 |
| HITACHI | E02GES096 |
| ISUZU | 898608540, 1811003191, 1811004140, 1811004142, 1811004173, 8943941511, 8943941512, 8976021691, 8980608540, 8981412060, 8981412061, 8981412062, 8981412063 |
| JCB | 71440163, 71440494 |
| LUCAS | LRS02757 |
| MAHLE | MS 1132 |
| MEAT & DORIA | 5135125 |
| MITSUBISHI | M008T60971, M008T60972, M008T60973, M008T60973AM, M008T61371, M8T60971, M8T60972, M8T60973, M8T60973AM, M8T61371 |