Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264084814 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 24V |
| Starterivõimsus [kW] | 3,5kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 95mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 23,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS0748 |
| AS-PL | S2003, S2055, S2103S |
| BTS Turbo | S106305, S106306 |
| BV PSH | 054.000.236.080, 054.000.236.086, 062.000.137.086 |
| ERA | 218009, 220608A, ZM1689, ZM2689, ZM981, ZN1858 |
| EUROTEC | 11040291 |
| GM | SG0361, SG0361RB |
| HC-Cargo | F 032 110 723, F 032 131 984, F 032 132 423, F 032 133 730, F 032 136 141, F 032 139 841, F 032 140 222, F 032 140 223, F 032 140 379, F 032 333 105 |
| HITACHI | S2403, S2403A, S2403B, S2403C, S2413, S2413A, S2413S, S243, S243C, S25120, S25120A, S25161, S25212, S25516 |
| ISUZU | 894259221, 5811001280, 5811001281, 5811001282, 5811001283, 5811001292, 8942549221, 8943205310, 8943334380, 8943654760, 8984333438 |
| LUCAS | LRS01105, LRS01834 |
| MAGNETI MARELLI | 940113050351 |
| MAHLE | MS 1156 |
| MEAT & DORIA | 46098, 5120119 |
| WILSON | 91251116 |
| YANMAR | 11913177010, 11913177011 |