Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264451142 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 59,9mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 21mm |
| AS-PL | S1231S |
| BTS Turbo | S102485, S105610 |
| ERA | 220748 |
| EUROTEC | 11090423 |
| HELLA | 2ZR 964 169-511, 2ZR 964 169-517 |
| LUCAS | LRS03990, LUC4367, LUC9012 |
| OPEL | 1202293, 1202509, 55569252, 955520342 |