Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264702619 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 67,9mm |
| Hammastehulk | 15 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +135° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 18mm |
| AS-PL | S6469(DENSO), S6469S |
| BOSCH | 0 986 027 680, 1 986 S00 999 |
| BTS Turbo | S102285, S102969 |
| BV PSH | 130.574.152.260 |
| DENSO | DSN1008 |
| ERA | 220649, 220649R |
| EUROTEC | 11090342 |
| HC-Cargo | F 032 116 257 |
| KAMOKA | 8610286 |
| LUCAS | LRS03864 |
| MEAT & DORIA | 5040558 |
| OPEL | 1202229, 55572439, 95520337 |
| RIDEX | 2S0367R |
| STELLOX | 06-10139-SX |
| VALEO | 458954 |
| VAUXHALL | 1202504 |