Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264451258 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 21mm |
| AS-PL | S0886S, S5439S |
| BOSCH | 0 986 026 820, 1 986 S01 056 |
| BTS Turbo | S103396, S103638 |
| BV PSH | 130.571.132.370 |
| ERA | 220770, 220770R |
| EUROTEC | 11090350 |
| HC-Cargo | F 032 116 418 |
| KAMOKA | 8610371, 8610406 |
| LUCAS | LRS03913 |
| MAGNETI MARELLI | 063720641810 |
| MEAT & DORIA | 5010932, 5010932G |
| MITSUBISHI | M000T39971, M000T39971ZC, M0T39971, M0T39971ZC |
| OPEL | 1202371, 1202526, 12638692, 55506642, 95520362, 95523406, 95526698, 183117860 |
| OSSCA | 93959 |
| VALEO | 438550, 460287 |