Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264184118 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 70mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 28mm |
| ACAUTO | AC-CBS1528 |
| AS-PL | S5184, S5184PR |
| BOSCH | 0 986 025 760, 1 986 SE2 230, 1 986 SE2 251, 1 986 SE2 306 |
| BTS Turbo | S103388, S103631 |
| BV PSH | 062.000.285.136, 130.570.082.340, 130.570.082.370 |
| ERA | 221003A, 221003R, 221312R |
| EUROTEC | 11090259 |
| GM | SG0922, SG0922RB |
| HC-Cargo | F 032 114 871, F 032 140 430, F 032 140 731, F 032 237 859, F 032 238 126, F 032 330 182, F 032 331 730 |
| HELLA | 8EA 011 611-621 |
| KAMOKA | 8610323 |
| LUCAS | LRS02582, LRS04144 |
| MEAT & DORIA | 5035224 |
| MITSUBISHI | M000T36971, M000T36971Z, M000T36971ZE, M000T36972, M000T36972AM, M0T36971, M0T36971Z, M0T36971ZE, M0T36972, M0T36972AM |
| OPEL | 4709919, 93194147 |
| STELLOX | 06-10028-SX, 06-10319-SX |
| SUZUKI | 3110051K00, 3110051K21, 3110073K00, 3110086G20, 31100M55K20 |
| VALEO | 446511, 458902, 460238 |