Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264203659 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 77,9mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +115° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 18mm |
| ACAUTO | AC-CBS1578 |
| AS-PL | S5216 |
| ASHIKA | MA-00234 |
| BOSCH | 0 986 029 210, 1 986 S01 247 |
| BTS Turbo | S103469, S103848, S105901 |
| DACO | 452562, 452563 |
| DAVID VASCO | FL3710, FR3709 |
| DIEDERICHS | 9970079L |
| ERA | 220802, 220802A, 220802R |
| EUROTEC | 11040857 |
| FAI AutoParts | FPSA204, FPSA205 |
| FEBI BILSTEIN | 1002527, 1002579 |
| GH | GH-322548H, GH-322548V, GH-352548C01, GH-352548C02, GH-352548C03, GH-352548C04 |
| HC-Cargo | F 032 115 830, F 032 337 120 |
| HELLA | 8EA 011 611-831 |
| JAPANPARTS | MM-00234 |
| JAPKO | MJ00234 |
| KAMOKA | 2000134, 8610307 |
| KYB | 333709, 333710 |
| LUCAS | LRS02715 |
| MAGNETI MARELLI | 351371070100, 351371070200 |
| MAXGEAR | 11-0312, 11-0313 |
| MEAT & DORIA | 5035754 |
| MITSUBISHI | M002T86271, M002T86272, M2T86271, M2T86272 |
| NTY | A-FR-012, A-FR-013, A-FR-024, A-FR-028, A-FR-029 |
| OPEL | 1202233, 1202490, 55578420, 95520322 |
| RIDEX | 2S0953R |
| SNR | SA65240.32L |
| STELLOX | 4213-0041-SX |
| VALEO | 458889 |