Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264129768 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +105° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 19mm |
| ACAUTO | AC-CBS5870 |
| AS-PL | S0275, S0275(SEG), S0275PR, S0275SR, S0927(SEG), S0927S, S1013, S1198S, S3187PR, S3187S, S6466(DENSO) |
| ASHIKA | MT-144JM |
| BOSCH | 0 001 107 412, 0 001 107 492, 0 001 192 086, 0 986 020 870, 0 986 026 120, 1 986 S00 668, 1 986 S00 685 |
| BTS Turbo | S100092 |
| BV PSH | 130.568.092.213, 130.568.092.280, 130.568.092.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 1202421 |
| DENSO | DSN3061, DSN3087 |
| ERA | 220001R, 220226, 220226A, 220226R, 221188A, ZN1619 |
| EUROTEC | 11020870 |
| FEBI BILSTEIN | 101580 |
| FIAT | 71739864 |
| HC-Cargo | F 032 113 276, F 032 115 719, F 032 140 319, F 032 141 194, F 032 233 570, F 032 235 025, F 032 332 820, F 032 333 967, F 032 335 079, F 032 901 565 |
| HELLA | 8EA 011 611-491, 8EA 012 527-441 |
| JAPANPARTS | MT-144JM |
| JAPKO | MT-144JM |
| JP GROUP | 1290302000, 1290302100 |
| KAMOKA | 8610048, 8650106 |
| LUCAS | LRS02494, LRT00175 |
| MAGNETI MARELLI | 063524163010, 063721257010 |
| MEAT & DORIA | 5010139, 5010139G |
| NTY | ERS-CH-004A |
| OPEL | 55566800 |
| RIDEX | 2S0210 |
| STELLOX | 06-10018-SX, 06-10136-SX |
| VALEO | 201002, 432665, 438183, 460527 |
| VEMO | V40-12-07521, V40-12-19870 |