Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264199471 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 11 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 4,5mm |
| ACAUTO | AC-CBS5887 |
| AS-PL | S0621(SEG), S0621S |
| BOSCH | 0 001 148 003, 0 986 025 550, 1 986 S00 860 |
| BTS Turbo | S100499, S101296 |
| BV PSH | 130.563.113.210, 130.563.113.280, 130.563.113.340 |
| ERA | 220806, 220806R |
| EUROTEC | 11090192 |
| HC-Cargo | F 032 116 584, F 032 140 208, F 032 235 090 |
| KAMOKA | 8610502 |
| LUCAS | LRS02591 |
| OPEL | 1202216, 1202398, 55572065, 95518996 |
| RIDEX | 2S1291R |
| VALEO | 438573, 458869 |
| VAN WEZEL | 1805453 |
| VEMO | V40-12-48003 |