Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264125906 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,3kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 94,6mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +35° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 11mm |
| AS-PL | S2043 |
| ASHIKA | 003-U104 |
| BTS Turbo | S106287 |
| BV PSH | 054.000.901.086 |
| ERA | 220202R, ZM4719 |
| EUROTEC | 11040840 |
| HC-Cargo | F 032 116 525, F 032 335 324 |
| HELLA | 8EA 012 528-151 |
| HITACHI | S13557B |
| ISUZU | 8980281980, 8980281990 |
| JAPANPARTS | MTU104 |
| JAPKO | 3U104 |
| KAMOKA | 8640107 |
| LUCAS | LRS02368 |
| MEAT & DORIA | 5020695 |
| OSSCA | 52405 |
| RIDEX | 2S0669, 2S0669R |