Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264127108 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,3kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 95mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +35° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 11,5mm |
| AS-PL | S2010, S2043 |
| ASHIKA | 003-U104, 003-U116 |
| BOSCH | 0 986 020 111 |
| BTS Turbo | S106282, S106284 |
| BV PSH | 062.000.083.086, 130.557.092.270 |
| ERA | 220202A, 220202R, ZM4719 |
| EUROTEC | 11040435, 11040840 |
| GM | IM3136 |
| HC-Cargo | F 032 112 083, F 032 116 525, F 032 133 730 |
| HELLA | 8EA 012 528-151 |
| HITACHI | S13555, S13555A, S13555B, S13557, S13557A |
| ISUZU | 8972553901, 8973658240 |
| JAPANPARTS | MTU104, MTU116 |
| JAPKO | 3U104, 3U116 |
| KAMOKA | 8640107 |
| LUCAS | LRS02368 |
| MAGNETI MARELLI | 943214911010 |
| OSSCA | 52405 |
| RIDEX | 2S0151, 2S0378, 2S0669, 2S0669R |