Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264149995 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +95° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 18mm |
| ACAUTO | AC-CBS1431 |
| AS-PL | S1069, S1069(DELCO) |
| ASHIKA | 003-130206, 003-W100 |
| BOSCH | 0 986 026 050, 1 986 S00 963 |
| BV PSH | 054.001.061.036 |
| CHEVROLET | 96627034 |
| CUMMINS | 8M0091950 |
| ERA | 220506, 220506A, 220506R |
| EUROTEC | 11090190 |
| FIAT | 4805517 |
| GENERAL MOTORS | 95520323 |
| HC-Cargo | F 032 114 159, F 032 140 653, F 032 140 943 |
| HELLA | 8EA 012 526-001 |
| JAPANPARTS | MT130206, MTW100 |
| JAPKO | 3130206, 3W100 |
| KAMOKA | 8610516 |
| LUCAS | LRS02314 |
| MEAT & DORIA | 5060101 |
| OPEL | 4817372, 96843574 |
| OSSCA | 57990 |
| RIDEX | 2S0292, 2S0292R |
| STELLOX | 88-02027-SX |
| VALEO | 201201, 458879 |