Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264007363 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 94,7mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 21mm |
| ACAUTO | AC-CBS5602 |
| AS-PL | S6004, S6031, S6278(DENSO), S6278S, S6363S, S6530(DENSO), S6532(DENSO), S6676S |
| BTS Turbo | S101724, S101911, S103133 |
| BV PSH | 130.552.092.260 |
| DENSO | DSN2129 |
| GM | 1684 |
| HC-Cargo | F 032 110 573, F 032 114 260, F 032 116 445, F 032 116 777 |
| ISEKI | 62811000021, 62811000022, 62811000023, 62811000024, 62811000025, 62811000070, 62811000071, 62811000072, 62811000073, 62811000074, 62811000091, 62811000111 |
| ISUZU | 8941702050, 8941702051, 8941702052, 8970489660, 8970489661, 8970489662, 8970489671, 8970489672, 8970489673 |
| LUCAS | LRS01299 |
| MAHLE | MS 1140 |
| MEAT & DORIA | 47161 |