Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393480 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 94,8mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 20mm |
| BTS Turbo | S106269, S106270 |
| BV PSH | 130.545.092.270 |
| ERA | 233011 |
| GM | SG0351, SG0351RB, SG2029, SG2029RB |
| HC-Cargo | F 032 114 269, F 032 132 459, F 032 133 730, F 032 140 222, F 032 140 223, F 032 140 225, F 032 140 226, F 032 140 567, F 032 233 886 |
| HITACHI | S13282 |
| ISUZU | 8971287470 |
| RIDEX | 2S0501 |