Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264087624 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 95mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 20,5mm |
| AS-PL | S2118S, S6004, S6031, S6278(DENSO), S6278S, S6363S, S6530(DENSO), S6532(DENSO), S6676S |
| BTS Turbo | S101894 |
| DENSO | DSN2129 |
| GEHL | 548970489672, 948970489660 |
| HC-Cargo | F 032 110 573, F 032 116 445, F 032 116 777 |
| ISEKI | 628110001030 |
| ISUZU | 8970489650, 8970489651, 8970489663 |
| LUCAS | LRS02188 |
| MAHLE | MS 1140 |
| MEAT & DORIA | 5040609 |
| WILSON | 91295465 |